Zbliżają się FERIE ZIMOWE!

Jest nam niezmiernie miło, że możemy po raz kolejny organizować dla Państwa dzieci wypoczynek. Serdecznie zapraszamy do zapisów na ferie zimowe z WIELKIM SERCEM!

TERMINY

TURNUS 1:

16.01 – 20.01.2023

Formularz rejestracyjny: https://forms.gle/8XRFiXUo2kKNyNca7

TURNUS 2:

23.01 – 27.01.2023

Formularz rejestracyjny: https://forms.gle/DzqiBgbgSVqig5M46

PODZIAŁ NA GRUPY:

– podczas każdego turnusu dzieci będą podzielone na 3 grupy (po 13,14 osób)

– każda grupa będzie miała swojego wychowawcę,

ponieważ wiek dzieci jest zbliżony – dzieci same dobierają się do grup w pierwszym dniu turnusu

KARTY KWALIFIKACYJNE

Zgodnie z wytycznymi MEN – wypełnienie kart kwalifikacyjnych jest obowiązkowe. Karty są dostępne do pobrania na stronie oraz otrzymacie je Państwo drogą mailową, po rejestracji za pomocą formularza. Można się również kontaktować w tej sprawie poprzez

e mail: kolonia@fundacjawielkieserce.org

Oryginał wypełnionej karty należy przynieść wraz z innymi dokumentami do  31.12.2022r.  do biura Fundacji: ul. Boh. Westerplatte 18A lub przesłać na adres: Krosno, ul. Kopalniana 2

Karty rejestracyjne można pobrać tutaj:

TURNUS I – KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA

TURNUS II – KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA

WPŁATY

CENA za turnus: 450 zł (Zaliczka 200 zł do 7 dni od przesłania formularza, pozostała kwota nie później niż 10 dni przed rozpoczęciem turnusu)

Zniżki:

* dla rodzeństwa – 20 zł dla każdego dziecka;
*  indywidualne – na wniosek rodziców – prosimy o przesłanie podania z uzasadnieniem poprzez e mail: kolonia@fundacjawielkieserce.org

Dane do wpłaty:

Fundacja Wielkie Serce dla Dzieci
ul. Kopalniana 2
38-400 Krosno

nr konta: 62 1600 1462 1807 6416 7000 0002 Bank Paribas

w tytule: Półkolonia, nr turnusu, imię i nazwisko dziecka

PLAN DNIA

7.30 – 9.00 – schodzenie się dzieci – zajęcia świetlicowe, integracyjne; (proszę o przyniesienie OBUWIA ZAMIENNEGO)
9.00 – śniadanie (dzieci przynoszą własne śniadanie )
9.30 – 13.30 – zajęcia programowe wg harmonogramu
13.30 – obiad (zapewniony, w cenie turnusu )
14.00 – 16.30 – zajęcia według harmonogramu

Od godz. 14.30, jeśli istnieje taka potrzeba, można już wybierać dziecko ze szkoły (z wyjątkiem dni, kiedy zaplanowane są wyjścia na basen lub do Etnocentrum), bardzo prosimy nie opóźniać odbioru dziecka po godz. 16.30, gdyż o tej godzinie szkoła będzie zamykana.

Dzieci będą wydawane TYLKO osobom wskazanym w Karcie Kwalifikacyjnej po podpisaniu odbioru dziecka na liście lub wyznaczonym w pisemnym upoważnieniu.

Dzieci mogą samodzielnie wracać do domu w przypadku, gdy rodzic złoży PISEMNE oświadczenie ze wskazaniem godziny, o której dziecko ma zostać wysłane do domu (wzór oświadczenia zostanie przesłany po rejestracji)

O pozostałych sprawach  i wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.
Relacja zdjęciowa będzie udostępniana w WYDARZENIU Facebook’a