Zajęcia i Terapie – Dorośli

Spotkanie rodzin zastępczych w Krośnie

Fundacja Wielkie Serce dla Dzieci serdecznie zaprasza na kolejne Spotkanie rodzin zastępczych i osób, które chcą zostać rodzicami zastępczymi. Spotkanie odbędzie się w naszym Dziecięcym Ośrodku Wsparcia Dom w Krośnie. Spotkania rodzin zastępczych to co miesięczny cykl spotkań podczas którego uczestnicy wymieniają się doświadczeniami, korzystają z wiedzy specjalistów z fundacji, budują relacje i nawiązują nowe znajomości. Kto lepiej zrozumie rodzica zastępczego lub adopcyjnego niż osoby, które same codziennie spełniają się w tej roli. Podczas spotkań nie zabraknie również gości specjalnych.

Terapia relaksująca Snolezen dorośli

Zapraszamy dzieci i dorosłych do niezwykłego doświadczenia relaksu w naszej Sali Snolezen! Oferujemy wyjątkową formę terapii, która przeniesie Cię zatroskanego w fascynujący świat zmysłów. Nasze zajęcia prowadzone są przez doświadczonych terapeutów, którzy wykorzystują szeroką gamę narzędzi i technik, aby stworzyć wyjątkową atmosferę relaksu. Zanurzysz się w różnorodnych tematach, a wszystkie Twoje zmysły będą zaangażowane: dotyk, wzrok, słuch, smak i węch.
SZCZEGÓŁY

Współpraca rodzin zastępczych z organizatorami pieczy zastępczej – szkolenie.

Nasz program szkoleniowy skierowany jest do pracowników Organizatorów Pieczy Zastępczej oraz Jednostek Pomocy Społecznej, którzy chcą wzmocnić swoje umiejętności w zakresie współpracy z rodzinami zastępczymi. Naszym celem jest budowanie pozytywnych relacji i wzajemnego zaufania między organizatorem a rodzinami zastępczymi, a także wspólne rozważanie trudności i problemów, które pojawiają się w życiu codziennym, oraz znajdowanie skutecznych rozwiązań.