Olga Barabasz

Utworzone przez Przemek Chruścicki | 12 maja 2023

Koordynator i edukator Spynka

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Rzeszowskim o kierunku resocjalizacja oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie na kierunku pedagogika społeczno –opiekuńcza dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe na WSPiA Rzeszów w zakresie administracji publicznej.                                                                                                                                               Doświadczenie w pracy z dziećmi i osobami potrzebującymi szczególnego wsparcia zdobywałam już w trakcie studiów – m.in. w ,Ośrodku Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczym w Krośnie, Domu Pomocy Społecznej ,,Rodzinne Gniazdo’’,, Hospicjum Caritas, Ośrodku adopcyjno-wychowawczym w Krośnie,  Przedszkolu integracyjnym ,,Motylek”, Polskim Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym. Podczas swojej pracy zawodowej doświadczenie zyskałam dzięki odbyciu stażu na Policji, oraz pracy w Urzędzie Gminy, gdzie nie tylko zajmowałam się administracją ale również dziećmi niepełnosprawnymi.

W Fundacji jestem edukatorką Spynki  – punktu opieki nad dziećmi do lat 5.

Odpowiadam za organizację pracy w Spynce,  pracę zespołu edukatorek, opiekę nad dziećmi z  Polski i Ukrainy, organizację zajęć dla dzieci, zakupy oraz catering.

Dodatkowo prowadzę firmę didżejską  a prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci Eleny (5 lat) i Eryka (3 lata).  Uwielbiam muzykę, śpiew, kontakt z dziećmi i dorosłymi oraz podróże w szczególności góry.