Zapraszamy do Dziecięcego Ośrodka Wsparcia Fundacji Wielkie Serce dla Dzieci

Jesteśmy otwarci dla wszystkich, wspieramy dzieci i osoby dorosłe, wszystkie osoby w potrzebie.

Znajdziesz nas w Krośnie, na ul. Bohaterów Westerplatte 18A/26

Naszą pomoc kierujemy przede wszystkim do dzieci jednak wsparciem obejmujemy tez osoby dorosłe i cale rodziny: zastępcze, adopcyjne, biologiczne. Każda rodzina jest ważna!

Oferujemy szeroką ofertę zajęć edukacyjnych, ogólnorozwojowych i rozwijających dziecięce pasje.

Można skorzystać ze wsparcia psychologicznego oraz konsultacji. Nasi psychologowie są dostępni i oferują swoją pomoc ZA DARMO. Pracują zarówno w języku polskim jak i ukraińskim.

Jeżeli potrzebujesz bezpiecznego miejsca do spotkania, wsparcia, potrzebujesz odnaleźć się w nowym miejscu lub sytuacji – zapraszamy! Czujesz, ze potrzebujesz pomocy? Ty lub Twoje dziecko – nie wahaj się! Dzwoń, pisz….

Organizujemy również grupy wsparcia – dla rodzin zastępczych, rodziców dzieci z niepełnosprawnościami. Jeżeli nie znalazłeś propozycji dla siebie – skontaktuj się z nami, postaramy się pomóc.

Jesteśmy dla Was!

W ramach naszej bezpłatnej oferty skierowanej do dzieci można skorzystać z zajęć wspierających kompetencje szkolne, arteterapii, muzykoterapii. Uczymy się języków – osobom dla których język polski jest językiem obcym oferujemy bezpłatne lekcje na różnym poziomie zaawansowania. Rozwijamy zainteresowania poprzez spotkania z ciekawymi ludźmi, wspólnie gotujemy, robimy warsztaty kreatywne. W naszej ofercie znajdziecie również naukę języka angielskiego czy matematyki.

Oferujemy wsparcie psychologiczne – doraźne konsultacje lub długoterminową pomoc. Wsparcie i pomoc w sytuacjach kryzysowych – w tym wizyty domowe

Nasza oferta jest szeroka i wychodzimy naprzeciw aktualnym potrzebom.

Nasze zajęcia realizujemy dzięki podjętej współpracy z UNICEF

Możesz skorzystać z oferty zajęć Fundacji – po prostu zapisując się przez formularz zgłoszenia na zajęcia.

Link do rejestracji: https://forms.gle/G67SvCJv7DQrKmUz6

Dzwoniąc do nas na nr telefonu: 533 211 555
lub odwiedzając nasza Fundacje na ul. Bohaterów Westerplatte 18A/26.

Większość naszych zajęć, w szczególności dla dzieci oferujemy bezpłatne, dlatego prosimy o wsparcie i wpłaty abyśmy mogli nadal oferować wsparcie i atrakcyjną ofertę zajęć wspólnego spędzania wolnego czasu dla WSZYSTKICH

Link do zrzutki
https://zrzutka.pl/gndkag

Można również dokonywać darowizn bezpośrednio na konto:
PL 89 1600 1462 1807 6416 7000 0001  – waluta PLN
PL 24 1600 1462 1807 6416 7000 0007  – waluta EUR