Dycha na 10-go

Utworzone przez Przemek Chruścicki | 25 kwietnia 2023

Dycha na 10-go

Małe gesty tworzą wielkie rzeczy. Dzięki TWOJEMU regularnemu wsparciu jesteśmy w stanie działać i dawać uśmiech dzieciom. Razem możemy więcej.

Dołącz do naszej akcji Dycha na dziesiątego.
Wpłacaj co miesiąc 10 zł na wsparcie naszych działań – ustaw stałe zlecenie z twojego konta.

Numery rachunków

BNP Paribas Bank Polska S.A., Krosno
SWIFT: PPABPLPK
PL 89 1600 1462 1807 6416 7000 0001 – waluta PLN
PL 24 1600 1462 1807 6416 7000 0007 – waluta EUR

Czy mogę wpłacić inną kwotę

Oczywiście, każda wpłata jest dla nas ważna.

Na co przeznaczane są środki z wpłat

Każda złotówka przeznaczana jest na wsparcie dzieci i rodzin. Organizujemy bezpłatne zajęcia terapeutyczne dla dzieci, pomagamy osobom zgłaszającym się do naszej fundacji – każdy wniosek z prośbą o indywidualną pomoc jest oceniany i omawiany przez naszych specjalistów, dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować konkretną formę pomocy do potrzeb i sytuacji danego dziecka, rodziny.

Gdzie mogę sprawdzić jak działacie?

Szczegółowe informacje na temat naszej działalności znajdą Państwo na naszej stronie internetowej oraz w naszych Social Mediach: https://www.facebook.com/fwielkieserce

Kilka słów o nas

Nasza Misja pomoc Rodzinom i Dzieciom w sytuacjach trudnych, związanych z traumą przygarniętych dzieci, z problemami w dostępie do specjalistów (lekarzy, psychologów, pedagogów, terapeutów), z kłopotami związanymi z prowadzeniem rodzin zastępczych.
Prowadzimy Dziecięcy Ośrodek Wsparcia DOM w Krośnie.
Marzymy o utworzeniu Międzypokoleniowej Świetlicy Rekreacyjno- Terapeutycznej MOZAIKA POKOLEŃ, w której istniałoby bezpieczne miejsce spotkań, zabaw i warsztatów pozalekcyjnych.
Miejsce spotkań również dla seniorów zainteresowanych rozwijaniem swoich pasji czy wspólnym spędzaniem wolnego czasu, w którym seniorzy mogliby współpracować z dziećmi i młodzieżą niosąc im pomoc w odrabianiu zadań, czytaniu książek, zajęciach warsztatowych czy w zwykłych rozmowach.