Historie Dzieci

Utworzone przez Przemek Chruścicki | 12 maja 2023

Historia Pawła

Cześć jestem Paweł, mam niecałe 15 lat. Jestem w ósmej klasie szkoły podstawowej. Za niedługo będę pisał egzaminy ósmoklasisty. Najbardziej obawiam się języka polskiego, ponieważ jestem słaby z tego przedmiotu. W przyszłości chcę zostać informatykiem. Moim hobby jest tworzenie grafiki, edytowanie filmów i granie w gry komputerowe.
SZCZEGÓŁY

Historia chłopca

Opowiem wam historię z mojego życia, którą zapamiętam na zawsze i będzie tkwiła w mojej pamięci przez całe życie. Kiedy przyszedłem do rodziny zastępczej, miałem 5 lat i byłem bardzo trudnym dzieckiem.
SZCZEGÓŁY

Historia Agnieszki

Mam na imię Agnieszka. Mam 19 lat, w tym roku ukończyłam Liceum Ogólnokształcące. W przyszłości chcę zostać psychologiem i pomagać takim dzieciom jak ja i wielu innym. Chciałabym podzielić się z wami, tym co przytrafiło mi się 14 lat temu. Jako małe dziecko wychowywałam się w małej wsi razem z moim rodzeństwem. W domu się nie przelewało, jednak rodzice starali się jak mogli. Jednak pewnego dnia nasz świat obrócił się do góry nogami. Moja mama ciężko zachorowała i niedługo po tym zmarła, a tata nie był w stanie podjąć się opieki nad piątką dzieciaków.
SZCZEGÓŁY