Terapia relaksująca Snolezen dorośli

Utworzone przez Przemek Chruścicki | 29 czerwca 2023

Relaksacja w sali Snolezen w Krośnie

Zapraszamy dzieci i dorosłych do niezwykłego doświadczenia relaksu w naszej Sali Snolezen! Oferujemy wyjątkową formę terapii, która przeniesie Cię zatroskanego w fascynujący świat zmysłów.

Nasze zajęcia prowadzone są przez doświadczonych terapeutów, którzy wykorzystują szeroką gamę narzędzi i technik, aby stworzyć wyjątkową atmosferę relaksu. Zanurzysz się w różnorodnych tematach, a wszystkie Twoje zmysły będą zaangażowane: dotyk, wzrok, słuch, smak i węch.

Przy użyciu lekkiego i wymiennego sprzętu, jak pióra, suszone owoce, lampy aromatyczne, balony czy muzyka relaksacyjna, odkryjesz nowe doznania. Maski, które delikatnie zamykają oczy, pozwolą Ci skoncentrować się na jednym zmyśle, takim jak słuch, węch lub dotyk.

Przeżyjesz chwile odprężenia podczas kąpieli dłoni z ciepłą wodą i solą leczniczą, bądź odkryjesz przyjemność ścieżki sensorycznej, kamyczków morskich czy piłek do masażu rąk.

Nasze działania mają niezwykłą moc uspokajania układu nerwowego oraz całego ciała. Pozwól naszym troskliwym specjalistom poprowadzić Cię przez wyjątkową terapię świetlną, która przeniesie Cię w magiczne miejsca. Spaceruj boso po leśnej ścieżce, odpoczywaj na malowniczej polanie, kontempluj gwiaździste niebo lub baw się na przyjęciu z fajerwerkami.

Odwiedzając naszą Salę Snolezen w Krośnie, poznasz nową rzeczywistość, w której Twoje zmysły staną się Twoimi przewodnikami. Zrelaksujesz się, złagodzisz niepokój, drażliwość i zmęczenie, a także odkryjesz nowe, fascynujące i niezapomniane chwile przerwy od codzienności.

Zapraszamy do zgłębienia tajemnic relaksu w naszej Sali Snolezen i odkrycia niezwykłych korzyści, jakie niesie ze sobą ta forma terapii. Przyjdź i doświadcz harmonii zmysłów oraz błogiego odprężenia.

Informacje relaks Snoezelen

Termin sesji terapeutycznej i częstotliwość dobierana jest indywidualnie do potrzeb uczestnika.

Koszt udziału: 50 zł/ sesja
Czas trwania:  30 – 45 minut

Chcesz zapisać siebie lub dziecko na terapię Relaks w Sali Doświadczania Świata w Krośnie

• brałeś/brałaś już udział w zajęciach w naszym ośrodku prosimy o rezerwację miejsca telefonicznie: 533 211 555
  • będziesz pierwszy raz na zajęciach: prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego: https://bit.ly/3ZiN9vd oraz o kontakt telefoniczny w celu zarezerwowania miejsca: 533 211 555

Nasi terapeuci, pracujący z dziećmi i dorosłymi metodą Snoezelen – sala doświadczania świata

Karolina Moldovan – psycholog, terapeuta w Fundacji Wielkie Serce dla Dzieci.
Absolwentka Prykarpatskiego Narodowego Uniwersytetu im. Wasyla Stefanyka na kierunku „Psychologia” kwalifikowana jako psycholog, wykładowca. Terapeuta Snoezelen.
Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. jako nauczyciel pracy plastycznej, psycholog szkolny i pedagog, pracownik służby społecznej w pracy z rodzinami i osobami znajdującymi się w trudnej sytuacji życiowej.
Współpracowałam z uczestnikami działań wojennych w Ukrainie od 2014 roku oraz wewnętrznymi uchodźcami z wschodniej części kraju jako psycholog kryzysowy. Prowadziłam grupowe treningi i konsultacje jako psycholog perinatalny z kobietami w ciąży.
W czas wolny uwielbiam zajmować się rękodziełem i jeździć rowerem.

Yuliia Sholkova – pedagog specjalny, surdopedag, logopeda.
Absolwentka National Pedagogical Dragomanov University. Stopień Magistra na kierunku: Pedagogika Specjalna, w specjalności: Surdopedagogika. Terapeuta Snoezelen.
Jestem specjalistą nauczania zintegrowanego z doświadczeniem z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Pracuję z dziećmi z implantami słuchu i niedosłyszącymi.
W fundacji prowadzę zajęcia logopedyczne, edukacji wczesnoszkolnej, zajęcia kreatywne oraz neurograficzne.

Karina Świątek – terapeuta ręki, trener umiejętności społecznych.
Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Rzeszowskim kierunek pedagogika. Terapeuta Snoezelen, Oligofrenopedagog, Terapeuta autyzmu.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in w pracy jako asystent rodziny, wspierałam dzieci, pomagałam rodzicom i opiekunom w poprawie ich sytuacji życiowej. Prowadziłam grupę wsparcia i szkolenia dla rodziców zastępczych, adopcyjnych i koordynatorów rodzinnej pieczy zastępczej oraz rodziców mających trudności wychowawcze.
Prywatnie żona, mama trójki dzieci, przez wiele lat mama zastępcza.
Uwielbiam pracę z dziećmi, zwierzęta, fotografię, podróże i trekking, zdobywca Korony Gór Polski.

Elżbieta Janicka – Koordynator Dziecięcego Ośrodka Wsparcia DOM w Krośnie
Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Politolog i specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi. Terapeuta Snoezelen, Empathy Dols, po liczne szkoleniach z zakresu terapii autyzmu i dzieci z wyzwaniami rozwojowymi, m.in. III stopniowy kurs Stosowanej Analizy Zachowania, Wspieranie komunikacji osób ze spektrum autyzmu, zabawa inspirująca rozwój,
zapobieganie przemocy rówieśniczej i inne.
Koordynuję pracę zespołu, ośrodka oraz planuję bieżące zajęcia.
Prowadzę zajęcia z dziećmi w Sali Doświadczania Świata Snoezelen oraz warsztaty rozwiązywania konfliktów z wykorzystaniem Kart Przyjaźni dla dzieci i dorosłych.
Jako mama dorosłej osoby z niepełnosprawnością i autyzmem – prowadzę grupę wsparcia dla opiekunów dzieci z niepełnosprawnościami.