Klub Taneczny dla dzieci i młodzieży w Krośnie

Utworzone przez Przemek Chruścicki | 29 czerwca 2023

Klub Taneczny – Odkryj magię tańca!

Zapisz dzieci do zorganizowanych zajęć tanecznych i wzmocnij ich pewność siebie poprzez wyrażanie siebie w grupie.

Jak wyglądają zajęcia taneczne w Dziecięcym Ośrodku Wsparcia DOM w Krośnie

Rozgrzewające ćwiczenia, elementy nowoczesnego tańca, takie jak hip-hop, oraz relaksacyjne sekwencje.

Przy dźwiękach nowoczesnej muzyki zapraszamy dzieci na wysokiej jakości rozgrzewkę, podczas której badamy rytm, możliwość wykonywania ruchów w synchronizacji z muzyką oraz zgłębiamy różne elementy tańca. Na zajęciach opracowujemy również specjalne ćwiczenia relaksacyjne.

Nasi uczestnicy zdobywają nowe umiejętności taneczne, rozwijają pewność siebie i doświadczają harmonijnego przejścia od intensywnych ćwiczeń do momentów relaksu.

Jakie umiejętności zyskają uczestnicy zajęć

Podczas naszych zajęć uczestnicy będą rozwijać koordynację, zdobywać umiejętności tańca grupowego oraz opanują podstawy tańca hip-hopowego. Nasze zajęcia są doskonałą okazją do rozwijania pasji tanecznej i budowania pewności siebie w przyjaznej atmosferze klubu tanecznego.

Informacje zajęcia: klub taneczny w Krośnie

Na zajęcia zapraszamy dzieci i młodzież.

Czas trwania spotkania:  45 minut

Cena:  30 zł

Daty: sprawdź w miesięcznym harmonogramie zajęć w DOM lub zadzwoń i zapytaj o najbliższy termin 533 211 555

Zapisz dziecko na zajęcia taneczne:

Jeśli Państwa dziecko:

• brało już udział w zajęciach w naszym ośrodku prosimy telefonicznie umówić się na spotkanie: 533 211 555
  • będzie pierwszy raz na zajęciach: prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego: https://bit.ly/3ZiN9vd oraz kontakt telefoniczny w celu zarezerwowania miejsca: 533 211 555

Zajęcia prowadzi:

Yuliia Sholkova – pedagog specjalny, surdopedag, logopeda.

Absolwentka National Pedagogical Dragomanov University. Stopień Magistra na kierunku: Pedagogika Specjalna, w specjalności: Surdopedagogika. Terapeuta Snoezelen.

Jestem specjalistą nauczania zintegrowanego z doświadczeniem z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Pracuję z dziećmi z implantami słuchu i niedosłyszącymi.

W fundacji prowadzę zajęcia logopedyczne, edukacji wczesnoszkolnej, zajęcia kreatywne oraz neurograficzne.