Twórcze animacje zajęcia dla dzieci w Krośnie

Utworzone przez Przemek Chruścicki | 29 czerwca 2023

Kreatywne Animacje – odkryj świat twórczej animacji!

Zapewnij rozwój zdolności twórczych poprzez eksplorację świata animacji. Naucz dzieci nowych sposobów wyrażania siebie i rozwijaj umiejętności eksperymentowania z rysowaniem i wykorzystywaniem różnych materiałów. Wprowadź w świat kreatywności, pokazując, że twórczość nie zna ograniczeń.

Zapraszamy dzieci od 8 roku życia do serii zajęć, podczas których odkryją fascynujący świat animacji, poznając otaczającą ich rzeczywistość i wyrażając swoją wizję poprzez rysowanie i tworzenie z dostępnych materiałów.

Jak wyglądają zajęcia z Twórczej animacji w Krośnie?

Kreatywne zajęcia z animacji dla dzieci, oparte na teatrze i zanurzaniu się w świecie wyobraźni i baśni. Uczestnicy będą rozwijać wyobraźnię i zdolności twórcze poprzez badanie emocji i charakterów postaci, słuchanie odgłosów natury, rysowanie, improwizację przy tworzeniu scenografii do bajek oraz eksplorację różnych technik tworzenia kreskówek. Będą czytać bajki, analizować postacie, ich słowa, charakter, zachowanie, ubiór, a także omawiać sceny i lokacje. Uczestnicy będą odtwarzać emocje, które emanują z postaci, a także tworzyć własne postacie za pomocą papieru, ołówków, plasteliny i wyobraźni.

Zdobędą umiejętność doboru dźwięków i efektów specjalnych. Całości towarzyszyć będzie tematycznie dopasowana muzyka, która wprowadzi uczestników w odpowiednią atmosferę i rozbudzi wyobraźnię za pomocą dodatkowej percepcji zmysłowej.

Jakie efekty daje udział w zajęciach?

Po nabraniu doświadczenia i ukończeniu serii zajęć, uczestnicy będą tworzyć własne historie i animowane kreskówki do tych historii, rozwijając tym samym swoje umiejętności twórcze.

Informacje zajęcia: twórcze animacje w Krośnie

Na zajęcia zapraszamy dzieci i młodzież.

Czas trwania spotkania: 60 minut

Cena: 30 zł

Daty: sprawdź w miesięcznym harmonogramie zajęć w DOM lub zadzwoń i zapytaj o najbliższy termin 533 211 555

Zapisz dziecko na zajęcia z twórczej animacji:

Jeśli Państwa dziecko:

  • brało już udział w zajęciach w naszym ośrodku prosimy telefonicznie umówić się na spotkanie: 533 211 555
  • będzie pierwszy raz na zajęciach: prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego: https://bit.ly/3ZiN9vd oraz kontakt telefoniczny w celu zarezerwowania miejsca: 533 211 555

Zajęcia poprowadzi:

Yuliia Sholkova – pedagog specjalny, surdopedag, logopeda.

Absolwentka National Pedagogical Dragomanov University. Stopień Magistra na kierunku: Pedagogika Specjalna, w specjalności: Surdopedagogika. Terapeuta Snoezelen.

Jestem specjalistą nauczania zintegrowanego z doświadczeniem z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Pracuję z dziećmi z implantami słuchu i niedosłyszącymi.

W fundacji prowadzę zajęcia logopedyczne, edukacji wczesnoszkolnej, zajęcia kreatywne oraz neurograficzne.