Wakacyjna świetlica w Krośnie

Utworzone przez Przemek Chruścicki | 29 czerwca 2023

Wakacyjna świetlica w Dziecięcym Ośrodku wsparcia DOM

Zapraszamy do Wakacyjnej Świetlicy w Fundacji, która oferuje pełen zakres aktywności i atrakcji dla dzieci w wieku szkolnym.

Nasza świetlica działa w wakacje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00, zapewniając wsparcie rodzicom i zapewnienie dzieciom bezpiecznego i interesującego miejsca spędzania czasu wakacyjnego.

Wakacyjna świetlica w Krośnie z Wielkim Sercem

Nasza oferta obejmuje wyżywienie, zapewniamy trzy smaczne posiłki dziennie, wraz z różnorodnymi napojami. Ponadto, organizujemy różnorodne zajęcia integracyjne, spacery oraz zajęcia sensoryczne, które stymulują rozwój i zachęcają do aktywności fizycznej.

Ważne jest, aby każdy dzień spędzony w Wakacyjnej Świetlicy był wyjątkowy i pełen ciekawych zajęć. W poniedziałki i wtorki oferujemy animację własnymi rękami oraz wiele aktywności ruchowych, które pozwolą dzieciom wyrazić swoją kreatywność i spędzić czas aktywnie.

W środy, dla naszych małych odkrywców, mamy przygotowane zajęcia po angielsku. Zabawy, gry i rozmówki w języku angielskim pozwolą dzieciom poszerzać swoje umiejętności językowe w przyjemnej atmosferze.

Czwartki i piątki to czas na warsztaty plastyczne i kreatywne, gdzie dzieci będą miały okazję rozwijać swoje zdolności artystyczne i twórcze.

Plan dnia w wakacyjnej świetlicy

Każdy dzień w naszej świetlicy to inny temat przewodni z różnym programem zajęć i animacji.

Taniec, gotowanie, arteterapia, zajęcia w sali doświadczania świata, twórcze animacje, lego terapia, zajęcia plastyczne, warsztaty z kart przyjaźnij to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotowaliśmy dla dzieci.

07:00 Poranne wspólne zabawy: gry planszowe, klocki

09:00 Śniadanie

09:30 Animacja i zabawy zgodne z tematyką danego dnia

11.00 Zajęcia wg planu dnia (rozgrzewka, zabawy ruchowe z elementami tańca, zajęcia plastyczne, kulinarne, językowe)

12.00 Obiad

13.00 Czas na kreatywne zabawy

14:00 Podwieczorek

Zapraszamy do zapisów, które są możliwe na konkretny dzień (z ryzykiem braku miejsc) lub wykupienie całego tygodnia, co daje pierwszeństwo przy zapisach. Zachęcamy do szybkiego działania, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

Dołącz do naszej Wakacyjnej Świetlicy w Fundacji i zapewnij swojemu dziecku wyjątkowe wakacyjne doświadczenia pełne zabawy, nauki i kreatywności.

Informacje:

Cena jednodniowego pobytu dziecka 80 zł

Cena tygodniowego pobytu dziecka 400 zł

W cenie zapewniamy opiekę i kreatywne zajęcia oraz wyżywienie:  3 posiłki i napoje.

Dziecko może przebywać w świetlicy w godzinach od 8:00 do 14:00.

Zapisy:

Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego: https://bit.ly/3ZiN9vd

oraz kontakt telefoniczny w celu zarezerwowania miejsca: 533 211 555

Nasi opiekunowie:

Julia Sholkowa – pedagog specjalny, surdopedag, logopeda.

Absolwentka National Pedagogical Dragomanov University. Stopień Magistra na kierunku: Pedagogika Specjalna, w specjalności: Surdopedagogika. Terapeuta Snoezelen.
Jestem specjalistą nauczania zintegrowanego z doświadczeniem z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Pracuję z dziećmi z implantami słuchu i niedosłyszącymi.
W fundacji prowadzę zajęcia logopedyczne, edukacji wczesnoszkolnej, zajęcia kreatywne oraz neurograficzne.

Tetiana Kolisnyk Khleikhil – opiekun dzieci

Absolwentka Sumy State Pedagogical University im. A.S. Makarenko, kierunek nauczyciel języka angielskiego i literatury. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas pracy jako nauczyciel w instucie i na studiach. Pracowałam również z dziećmi niepełnosprawnymi jako nauczyciel I-III klasa.
Posługuję się trzema językami: ukraińskim, polskim, angielskim.
W wolnym czasie lubię podróżować i gotować.

Olga Barabasz Koordynator i edukator Spynka

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Rzeszowskim o kierunku resocjalizacja oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie na kierunku pedagogika społeczno –opiekuńcza dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe na WSPiA Rzeszów w zakresie administracji publicznej.                                                                                                                                               Doświadczenie w pracy z dziećmi i osobami potrzebującymi szczególnego wsparcia zdobywałam już w trakcie studiów – m.in. w ,Ośrodku Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczym w Krośnie, Domu Pomocy Społecznej ,,Rodzinne Gniazdo’’,, Hospicjum Caritas, Ośrodku adopcyjno-wychowawczym w Krośnie,  Przedszkolu integracyjnym ,,Motylek”, Polskim Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym. Podczas swojej pracy zawodowej doświadczenie zyskałam dzięki odbyciu stażu na Policji, oraz pracy w Urzędzie Gminy, gdzie nie tylko zajmowałam się administracją ale również dziećmi niepełnosprawnymi.
W Fundacji jestem edukatorką Spynki  – punktu opieki nad dziećmi do lat 5.
Odpowiadam za organizację pracy w Spynce,  pracę zespołu edukatorek, opiekę nad dziećmi z  Polski i Ukrainy, organizację zajęć dla dzieci, zakupy oraz catering.
Dodatkowo prowadzę firmę didżejską  a prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci Eleny (5 lat) i Eryka (3 lata).  Uwielbiam muzykę, śpiew, kontakt z dziećmi i dorosłymi oraz podróże w szczególności góry. 

Elżbieta Janicka Koordynator Dziecięcego Ośrodka Wsparcia DOM w Krośnie

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Politolog i specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi.
Terapeuta Snoezelen, Empathy Dols, po licznych szkoleniach z zakresu terapii autyzmu i dzieci z wyzwaniami rozwojowymi m.in. III stopniowy kurs Stosowanej Analizy Zachowania, Wspieranie komunikacji osób ze spektrum autyzmu, Zabawa inspirująca rozwój, Zapobieganie przemocy rówieśniczej.
Koordynuję pracę zespołu, ośrodka oraz planuję bieżące zajęcia.
Prowadzi zajęcia z dziećmi w Sali Doświadczania Świata Snoezelen oraz warsztaty rozwiązywania konfliktów z wykorzystaniem Kart Przyjaźni dla dzieci i dorosłych.
Jako mama dorosłej osoby z niepełnosprawnością i autyzmem – prowadzi grupę wsparcia dla opiekunów dzieci z niepełnosprawnościami.

Klaudia Banach