Ferie zimowe 2024 w Krośnie

Utworzone przez Przemek Chruścicki | 20 grudnia 2023

Serdecznie zapraszamy do zapisów na ferie zimowe w Krośnie z WIELKIM SERCEM! Jest nam niezmiernie miło, że możemy po raz kolejny organizować dla Państwa dzieci wypoczynek. W zimowe ferie czeka na Państwa dzieci moc atrakcji, kreatywne zajęcia i duża ilość świetnej zabawy.

Kto może wziąć udział w półkolonii z WIELKIM SERCEM?

Dzieci w wieku 7 – 12 lat

Gdzie odbywa się Półkolonia z WIELKIM SERCEM?

W tym roku będziemy w centrum miasta w Szkole Podstawowej Nr 8 ul. Prochownia 7, duży parking, boisko, górka do zjazdów na sankach.

Nie może zabraknąć aktywności fizycznych w sportach zimowych, wybierzemy się na lodowisko MOSiR, basen.

TERMINY PÓŁKOLONII W KROŚNIE:

TURNUS I:
29.01 – 02.02.2024

TURNUS II:
05.02 – 09.02.2024

Formularz rejestracyjny: https://forms.gle/fxxixCG967XtsU4m9

Nasz zespół – specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, przygotowali wyjątkowy program zimowych półkolonii.

Jakie atrakcje czekają na dzieci podczas zimowych półkolonii z WIELKIM SERCEM?

1. Integracja i zabawa: zajęcia edukacyjne i rozrywka
    • akcja „Adoptuj pluszaka” – rozwijanie w dzieciach empatii oraz wrażliwości na drugiego człowieka
    • warsztaty z Kart Przyjaźni to ćwiczenia inteligencji emocjonalnej skupionej na pracy nad emocjami. Dzięki tym warsztatom zdobędziemy wiedzę na temat naszych emocji oraz uzyskamy kilka ciekawych i bardzo ważnych wskazówek dotyczących właściwej komunikacji bez używania aspektów przemocowych.
      Nauczymy się posługiwania swoimi emocjami i pracy nad tymi trudnymi.
    • wyjście na lodowisko – wspólne wyjście na lodowisko MOSiR, będziemy uczyć się jazdy na łyżwach i świetnie bawić
    • wyjście na sanki – koło szkoły mamy górkę do zjazdów na sankach i jabłuszkach
    • wyjście na basen – Basen to super opcja do spędzenia wspólnie aktywnie czasu wolne, to również moment na pokonywanie słabości i doskonaleniu swoich umiejętności
    • kreatywne zajęcia plastyczne – rozwijanie swoich pasji poprzez malowanie
    • konkurs plastyczny z nagrodami
    • Mam talent – dzieci prezentują swoje mocne strony, pasje, dzieła artystyczne
    • warsztaty taneczne – aby nie zabrakło ruchu, a swoją nie zużytą energię dzieciaki wykorzystują w atrakcyjny sposób
    • zajęcia sportowe – wspólne gry z piłką, tor przeszkód
    • kreatywne zajęcia świetlicowe: gry i zabawy, dyskoteka.

Jak będzie wyglądał PLAN DNIA?

7.30 – 9.00 – zbiórka dzieci – zajęcia świetlicowe, integracyjne; (prosimy o przyniesienie OBUWIA ZAMIENNEGO)
9.00 – śniadanie (dzieci przynoszą własne śniadanie)
9.30 – 13.30 – zajęcia programowe wg harmonogramu
13.30 – obiad (zapewniony, w cenie turnusu )
14.00 – 16.30 – zajęcia według harmonogramu
Od godz. 14.30, jeśli istnieje taka potrzeba, można już wybierać dziecko ze szkoły (z wyjątkiem dni, kiedy zaplanowane są wyjścia na basen lub do Etnocentrum).

Bardzo prosimy nie opóźniać odbioru dziecka po godz. 16.30, gdyż o tej godzinie szkoła będzie zamykana.

ORGANIZACJA: PODZIAŁ NA GRUPY

• podczas każdego turnusu dzieci będą podzielone na 3 grupy (po 13,14 osób)
  • każda grupa będzie miała swojego wychowawcę, ponieważ wiek dzieci jest zbliżony – dzieci same dobierają się do grup w pierwszym dniu turnusu

Koszt udziału w zimowej półkolonii:

CENA za turnus: 500 zł (zaliczka 200 zł do 7 dni od przesłania formularza, pozostała kwota nie później niż 10 dni przed rozpoczęciem turnusu) Cena zawiera: wyżywienie, wstępy do Etnocentrum, na basen, na lodowisko, ubezpieczenie, drobne upominki.

Zniżki:

• dla rodzeństwa – 20 zł dla każdego dziecka
  • przy zapisie na więcej niż 1 turnus – 50 zł na kolejny
  • indywidualne – na wniosek rodziców – prosimy o przesłanie podania z uzasadnieniem poprzez e mail: kolonia@fundacjawielkieserce.org

Zniżki się nie łączą !

Dane do wpłaty:

Fundacja Wielkie Serce dla Dzieci
ul. Kopalniana 2
38-400 Krosno
nr konta: 62 1600 1462 1807 6416 7000 0002 Bank Paribas
w tytule: Półkolonia, nr turnusu, imię i nazwisko dziecka

KARTY KWALIFIKACYJNE

Zgodnie z wytycznymi MEN – wypełnienie kart kwalifikacyjnych jest obowiązkowe.
Karty są dostępne do pobrania na stronie oraz otrzymacie je Państwo drogą mailową, po rejestracji za pomocą formularza. Można się również kontaktować w tej sprawie poprzez e-mail: kolonia@fundacjawielkieserce.org

Oryginał wypełnionej karty należy przynieść wraz z innymi dokumentami do 10.01.2024r. do biura Fundacji: ul. Boh. Westerplatte 18A lub przesłać na adres:
38 – 400 Krosno, ul. ul. Boh. Westerplatte 18A