Spotkanie rodzin zastępczych w Krośnie

Utworzone przez Przemek Chruścicki | 12 maja 2023

Spotkanie rodzin zastępczych i przyszłych rodziców zastępczych.

Fundacja Wielkie Serce dla Dzieci serdecznie zaprasza na kolejne Spotkanie rodzin zastępczych i osób, które chcą zostać rodzicami zastępczymi. Spotkanie odbędzie się w naszym Dziecięcym Ośrodku Wsparcia Dom w Krośnie.

Data:
9 marca 2024 godz. 13:00
6 kwietnia 2024 godz. 13:00
11 maj 2024 godz. 13:00
8 czerwca 2024 godz. 13:00

Kilka słów o projekcie:

Spotkania rodzin zastępczych to co miesięczny cykl spotkań podczas którego uczestnicy wymieniają się doświadczeniami, korzystają z wiedzy specjalistów z fundacji, budują relacje i nawiązują nowe znajomości.
Kto lepiej zrozumie rodzica zastępczego lub adopcyjnego niż osoby, które same codziennie spełniają się w tej roli ❤️
Podczas spotkań nie zabraknie również gości specjalnych.

Kto może wziąć udział w naszym wydarzeniu:

Rodzice, rodziny zastępcze i adopcyjne, osoby które chciałby zostać rodzicami zastępczymi. Chcesz poznać inne osoby, które tworzą rodzinę zastępczą, poznać ich doświadczenia, sposoby radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami?
To spotkanie jest dla Ciebie.
Chcesz dowiedzieć się jak można zostać rodzicem zastępczym i stworzyć rodzinę zastępczą. Jak wygląda codzienna rola rodzica zastępczego i życie w rodzinie zastępczej.
To wydarzenie jest dla Ciebie.

Zabierz ze sobą dzieci:

Na nasze spotkania można przyjeżdżać ze swoimi dziećmi.
Dzieci nie biorą udziału w spotkaniu, mają zapewnioną w tym czasie opiekę i kreatywne zajęcia 🙂
Na najbliższym spotkaniu odbędą się zajęcia kulinarne z kołem gospodyń wiejskich.

Nie zapomnij się zapisać się na Spotkanie rodzin zastępczych w Krośnie:

Prosimy o potwierdzenie przyjazdu na spotkanie i podanie liczby dzieci z którymi przyjedziecie – jest to
dla nas ważne ponieważ musimy przygotować zajęcia na konkretną liczbę uczestników

Informacje i zgłoszenia:

formularz rejestracyjny: bit.ly/3jgwEzV
messenger – wyślij do nas wiadomość przez nasz fanpage na Facebooku
mail: biuro@fundacjawielkieserce.org
osobiście: Krosno, ul. Bohaterów Westerplatte 18A

Wpisz w kalendarzu datę kolejnego Spotkania rodzin zastępczych w Krośnie

Nasz projekt odbywa się cyklicznie: spotykamy się co miesiąc.
Kolejne terminy spotkań: 15 kwietnia, 6 maja, 3 czerwca 2023.

Kilka słów o naszej fundacji:

Fundacja Wielkie Serce powstała z myślą o wspieraniu rodzin i systemu pieczy zastępczej.
Fundacja poprzez swoje działania ma na celu pomoc i wspieranie rodziny w każdej sytuacji
Każda RODZINA jest WAŻNA.
Każde dziecko ma prawo do szczęśliwego dzieciństwa.
Każde dziecko ma prawo do RODZINY.
WSPIERAMY DZIECI, RODZICÓW, RODZINY ZASTĘPCZE I ADOPCYJNE.
Prowadzimy DOM Dziecięcy Ośrodek Wsparcia w Krośnie.