Wojewódzki Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Utworzone przez Przemek Chruścicki | 29 czerwca 2023

,,Rodzice o Wielkim Sercu” Wojewódzki Dzień Rodzicielstwa Zastępczego Rzeszów 2023

,,Rodzice o wielkim sercu” wojewódzki dzień rodzicielstwa zastępczego to wydarzenie zorganizowane przez naszą fundację przy współpracy z Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie, Galeria Rzeszów, Hotel Rzeszów.

W pierwszym dniu w części oficjalnej wzięło udział blisko 200 osób. A podczas dwudniowych obchodów nasze stoisko i atrakcje dla dzieci odwiedziło ponad 1000 osób.

Panel dyskusyjny, podsumowanie projektu Nowe FIO, którego celem jest promowanie rodzicielstwa zastępczego, wystąpienie rodzica zastępczego, indywidualne rozmowy to tylko niektóre z elementów programu.
Podczas konferencji omawialiśmy problemy i wyzwania z jakimi muszą się mierzyć każdego dnia Rodzice Zastępczy i organizatorowie pieczy zastępczej.

Zobacz relację mediów z tego wydarzenia

Dziękujemy Hotel Rzeszów za wspaniałą obsługę i wsparcie. Galeria Rzeszów za zaangażowanie się i współtworzenie wydarzenia.
Dziękujemy Panu Vice Marszałkowi województwa podkarpackiego Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego za obecność i podzielenie się z nami swoim doświadczeniami w zakresie Rodzicielstwa Zastępczego.
Tego wydarzenia nie byłoby bez Rodzin Zastępczych – jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że tak licznie uczestniczyliście w wydarzeniu. Dziękujemy za każdą rozmowę, wymianę doświadczeń i za wasze WIELKIE SERCE 💛
Dziękujemy organizatorom pieczy zastępczej, pracownikom instytucji i organizacjom, cieszy się, że byliście z nami w tak ważnym dniu.
Dziękujemy mediom TVP3 Rzeszów Polskie Radio Rzeszów, RMF MAXX, Telewizja Obiektyw dzięki waszej obecność i zaangażowaniu mamy możliwość pokazywania szerszemu gronu czym jest Rodzicielstwo Zastępcze.
I na koniec WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla naszych fantastycznych Wolontariuszy – dzięki waszemu wsparciu możemy tworzyć tak wyjątkowe wydarzenia.

Ty też możesz pomóc w realizacji takich wydarzeń

Twoje wsparcie daje nadzieję na lepsze życie. Razem z nami możesz zmieniać los dzieci, które znalazły się w trudnej sytuacji.

Jak możesz pomóc: